Zehirli Müzik

Zehirli Müzik

Zehirli Müzik İnsanların duygularına tercüman olan, yaşadıkları ruh haliyle onları bulundukları duygu durumuna göre mutlu eden en güçlü yardımcı müziktir. Müziğin ses dalgaları yoluyla, su üzerindeki titreşimleri yönettiği bilimsel olarak da ispatlanmış bir realitedir. Hal böyleyken %70 i sudan oluşan insan vücudunun bu salınımlardan etkilenmemesi pek de olası değildir. Bunu farkeden üst akıl (Rockefeller Grubu) bunu avantaja dönüştürerek kitleleri yönetmek için fırsata çevirmiştir. Hz, seste salınım frekansı olan saniyedeki döngülerin adıdır.

@icreedebiyat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Beden, zihin ve psikoloji bu frekanslarla kontrol altına alınabilmektedir. ”Standard Tuning” dediğimiz müziğin A=440 Hz’e sabitlenmesi ile kitleler artık denetim altına kolayca alınabilmektedir.. Özellikle 2. Dünya Savaşı sırasında ise Savunma Bakanlığı işbirliği ile havadan yapılan operasyonlarda bu ses frekansları aktif şekilde radyolar aracılığıyla kullanılmaya başlandı. Bu müzik formatı, insanın cinsel arzularını tırmandıran ve saldırganlaştıran; bir nevi içgüdüsel hayvani dürtülerle düşünemez hale getiren şekliyle, yeni dünya düzeninde gerek ticari gerekse askeri alanlarda oldukça etkin ve sessizce hayatımıza dahil olmuş durumdadır. Bu istenmeyen titreşimler egoları ve sol beyni tetikliyor ve beynin daha duygusal olan sağ lobunun körelmesine ve insanın duyarsızlaşarak bencilleşmesine sebep oluyor.

Zehirli Müzik

Peki biz oldukça karışık ve alt katmanları, kullanım sahaları olan bu subliminal yönteme karsı ne yapabiliriz? Öncelikle yapılması gereken neyi dinlediğimize dikkat ederek mümkün olduğunca etki altına girmemeye çalışmaktır. Ancak mevcut kirli düzen içerisinde bu pek mümkün görünmüyorken alınacak önlem ise, kuran dinletileri ve esma terapileriyle bedeni ve ruhu rahatlatmaktır.

Dinleti: İlker Öncel (440 Hz Kitleleri Dizginleyen Frekans)

@icreedebiyat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: