YA SEN NASIL SEVERDİN BENİ ?

YA SEN NASIL SEVERDİN BENİ ?

Bir şiir gibi sevemem seni , mısralarınla başkaldırırken güç yetiremem dizelerinin ahengine ,b ir şair gibi sevmemem seni kağıtlardan kıskanır ve utanırım seni yazıp anlatmaya ama yüreğinden daha fazlası severim seni.Dudaklarından dökülen söz , gözlerinden damlayan yaş , deli divane olurum sana.

Ya sen nasıl seversdin beni ? ömrün ömründen geçerken bir düş bir hayal gibi mi ? yoksa uzakları yakın eden bir çift göz şuheyda bir bakış gibi mi ? bence sende çok seversin beni tarifsiz ve beklentisiz , güz aylarında yeniden bahara gülümseyen papatya gibi.An gelir hislerimi okursun kapılmaktan korkarsın , an gelir benden öteye bir adım dahi gidemezsin.İki arada arafta kaldığını düşünsende hep gönlümün içinde ve hatta en güzel yerindesin..

YA SEN NASIL SEVERDİN BENİ ?

Sırça bir köşk yaptırdım sana içimde , koydum seni kimselerin bulamadığın en derin sığınağıma.Adını söyledim ıslık seslerinde her gece , bir uyku gibi gözlerimi kapattın ve uyuduğum sandığımda seninle can buldu yüreğim bende deliler gibi sevdim seni.Bilirmisin bir kadının yüreğinden hiç gitmezmiş seni seviyorum sözü.Çünkü o kadın senin bir parçandır.Ruhunun aynası belkısın sarayıdır.İşde bu yüzden incitmeden sevdim seni.Kördüğüm gibi sevdim…

@icreedebiyat sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: